Klik hier om google view te activeren

Contacteer Hannes Vastgoed

Hannes Vastgoed bvba

Mechelsesteenweg 204a
2500 Lier

Telefoon: +32 3 455 23 70
GSM: +32 475 49 43 24
Email: info@hannesvastgoed.be

BTW: BE 0881 713 469

De koffie staat klaar op maandag, dinsdag en donderdag van 10u tot 17u30, op vrijdag en zaterdag van 10u tot 12u.

Alle overige momenten bent u steeds welkom na afspraak

Toezichthoudende autoriteit:
Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars,
Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code BIV

Lid van de Confederatie voor Immobiliƫnberoepen
De van toepassing zijnde corporatieve beroepsregels CIB
vindt U onder CIB.be

BIV-erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Hannes Inge - Ludo Hannes - Nicolas Rombaut

Laat je gegevens achter en wij contacteren u zo snel mogelijk

Reden contactaanvraag

X

Vul je gegevens in:

Een team met


talent en goesting

Christophe

Bogaerts


projectleider

christophe@hannesvastgoed.be

0491 39 13 17

Leen

Van den Bulck


commercieel medewerker

leen@hannesvastgoed.be

0493 54 76 01

Marc

Sempels


commercieel medewerker verhuur en beheer

marc@hannesvastgoed.be

0493 54 76 11

Nic

Vermaeren


commercieel medewerker

nic@hannesvastgoed.be

0498 10 62 12

Nicolas

Rombaut


Stagiair vastgoedmakelaar

nicolas@hannesvastgoed.be

0485 53 72 42

Pegie

Van den Eynde


administratief medewerker

info@hannesvastgoed.be

03 455 23 70

Samira

Kabziz


vastgoed consulent

samira@hannesvastgoed.be

0495 29 46 32

Winy

Van Aggelpoel


Interieurvormgever

info@charmehuis.be

0478 32 94 79

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken. Meer wetenVerder gaan